ورود

دپارتمان عمران

معرفی دپارتمان

هر جامعه ای برای پیشرفت و ترقی نیاز دارد از خرد جمعی استفاده نماید و در این خصوص نقش موسسات مردم نهاد که در جهت رشد و اعتلای جامعه قدم برمی دارند بسیار حایز اهمیت است.
با توجه به کاربردی بودن رشته های فنی مهندسی و نیاز به تخصصی کردن تحصیلات دانشگاهی دپارتمان مهندسی عمران مجتمع فنی تبریز با فضای مناسب آموزشی و جدیدترین تجهیزات و لوازم کمک آموزشی در جهت جامعیت و تنوع عناوین آموزشی در جهت رفع نیازهای کلیه سطوح نیروهای انسانی نظام ساخت و ساز منطقه فعالیت خود را آغاز نموده است. این دپارتمان بر اساس نگرشی خلاق به منظور رفع نیازهای آموزشی و اطلاعاتی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های عمران و ارتقاء سطح علمی مهندسان و تکنسین های شاغل در این حوزه فعالیت های چشمگیری در استان آذربایجان شرقی انجام داده است. مطمئنا کاهش نرخ بیکاری و ایجاد فرصت های شغلی پایدار برای فارغ التحصیلان دانشگاهها از طریق توانمند سازی آنها، تناسب سر فصل های آموزشی با نیازهای واقعی بازارکار و آموزش مهارت های تخصصی و عملی از اهداف اصلی دپارتمان مهندسی عمران مجتمع فنی تبریز می باشد.

  تعداد افراد حاضر: 100       تعداد بازديد امروز: 7827       تعداد بازديد ديروز: 8092       تعداد بازديد ماه: 54365       تعداد بازديد ماه گذشته: 234959       تعداد بازديد كل: 1020820