ورود

دپارتمان زبان های برنامه نویسی و طراحی وب

معرفی دپارتمان

بشر در طول زندگی خود همواره با مسائلی روبرو بوده که هرکدام را به شیوه ای حل نموده است . برای حل ساده ترین تا پیچیده ترین آنها علاوه بر روشهای خاص ، از ابزارهای خاصی نیز استفاده کرده است حال اگر نگاهی به عصر حاضر بیندازیم می بینیم با توجه به اینکه از عمر اینترنت زمان چندانی نمی گذرد تولد پدیده World Wide Web تحولی عظیم در عرصه اینترنت بوجود آورده و باعث سهولت کارها گشته است و این موارد باعث می گردد بشر بیشتر مسائل خود را به وسیله کامپیوتر، نرم افزارهای کامپیوتری و برنامه های تحت وب حل کند.
با توجه به اینکه بکارگیری کامپیوتر و نرم افزارهای کاربردی وهمچنین طراحی صفحات وب از ارکان اساسی در سیستم های مختلف تجاری ،اداری و زندگی روزمره می باشد ، با استفاده از زبانهای برنامه نویسی و برنامه نویسی تحت وب می توان نرم افزار ها و وب سایتهای مختلف تجاری و اداری را طراحی کرده و مورد استفاده قرار داد .
با توجه به کمبود نیروهای متخصص در این زمینه ، مجتمع فنی تبریز به عنوان یکی از پیشروان امر آموزش دوره های تخصصی زبانهای برنامه نویسی و طراحی وب را برگزار می نماید تا فارغ التحصیلان این دوره ها بعنوان نیروهای متخصص بومی پاسخگوی نیازهای جامعه باشند.

  تعداد افراد حاضر: 91       تعداد بازديد امروز: 8415       تعداد بازديد ديروز: 8092       تعداد بازديد ماه: 54953       تعداد بازديد ماه گذشته: 234959       تعداد بازديد كل: 1021408