ورود

کاریابی

75

مبلغ :

تخفیف:

مبلغ برای شما:

450,000 ریال

0 ریال

450,000 ریال

معرفی کاریابی

یکی از کاربردی‌ترین راه‌ها برای پیدا کردن شغل، اقدام از طریق کاریابی‌هاست. امروزه هم کارفرمایان و هم کارجویان به نقش مؤثر کاریابی‌ها در هدایت کارجویان به سمت اشتغال و همچنین معرفی نیروی کار مورد نیاز برای کارفرایان و مجموعه‌ها پی برده‌اند.
در واقع تخصصی شدن مراکز مشاوره‌ی شغلی و کاریابی؛ افزایش اطلاعات شغلی، ارتباط مناسب با کارفرما و در عین حال کسب فرصت‌های شغلی و سود بیشتر را به دنبال دارد و موجب می‌شود کارفرما نیز برای تامین نیروی کار مورد نیاز خود به دفاتر کاریابی مراجعه کند و تمایل بیشتری به جذب نیرو از طریق مؤسسات مشاوره‌ی شغلی و کاریابی‌ها نشان دهد و به همین دلیل اقدام از طریق کاریابی‌ها برای پیدا کردن شغلِ متناسب با تخصص و ...، مسیر هموارتری می‌باشد.
وظیفه‌ا‌ی که کاریابی‌ها بر عهده دارند به این‌ ترتیب است که عنوان شغلی مورد نیاز مؤسسات و شرکت‌ها و کارخانجات را دریافت می‌کنند و آن‌ها را از طریق روش‌های مختلف مثل تماس تلفنی، اس ام اس و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی در اختیار کارجو قرار می‌دهند و کارجو بعد از مصاحبه، در صورت تایید کارفرما شروع به کار می‌کند.
مجتمع فنی تبریز با هدف اشتغال کارآموزان و دیگر افراد جامعه و حتی آموزش‌های هدفمند و اشتغال‌محور، در راستای تسهیل ورود کارجویان به بازار کار، آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.
برای دریافت مشاوره‌ی شغلی می‌توانید با شماره تلفن‌های 34437151 – 34405085 تماس بگیرید و با مسئولین کاریابی‌ِ ما صحبت کنید و یا به‌صورت حضوری به واحد کاریابی ما به آدرس:
مابین نصفه راه و چهارراه خطیب ،رو به روی منطقه 8 عملیات انتقال گاز و کوی پیام،طبقه دوم مراجعه کنید.
مطمئن باشید مجتمع فنی تبریز به‌عنوان قویترین پایگاه آموزشی و تجارت الکترونیک در شمالغرب کشور، هم در زمینه‌ی آموزش و کسب مهارت و تخصص و هم در زمینه‌ی ورود به بازار کار، به شما کمک می‌کند و در طول این مسیر مهم همراه شماست.

  تعداد افراد حاضر: 96       تعداد بازديد امروز: 8005       تعداد بازديد ديروز: 8092       تعداد بازديد ماه: 54543       تعداد بازديد ماه گذشته: 234959       تعداد بازديد كل: 1020998