: نام کاربری
  : کلمه عبور

 

 

  تاریخچه مجتمع فنی تبریز

 

شرکت مجتمع فنی تبریز فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه آموزش کامپیوتر آغاز نمود .آقایان کمال غفوری بعنوان رئیس هیئت مدیره و غفور غفوری (سعید غفوری) بعنوان مدیر عامل شرکت می باشند. با توجه به صنعتی بودن شهر تبریز و نیاز به تربیت نیروی متخصص و ماهر در رشته های فنی مهندسی سایر دوره های آموزشی که هدف آن ارائه مهارتهای تخصصی به جوانان برای ورود به بازارکار بود ، فعال گردید.

به منظور نهادینه کردن اطلاعات IT و گسترش IT و ICT در سطح کشور و احساس نیاز متخصصان انفورماتیک برای آموزش این دوره ها ، مجتمع فنی تبریز از تاریخ 1380/9/15 برای اولین بار در شمالغرب کشور اقدام به برگزاری دوره های بین المللی MCSE (مهندسی شبکه ) نمود که به تبع آن دیگر دوره های بین المللی نیز در مجتمع برگزار شد .و هم اکنون مجتمع فنی تبریز بعنوان مرکز آموزشی تخصصی IT و ICT در شمالغرب کشور شناخته می شود.

در اوایل سال 1383 با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،"موسسه فرهنگی هنری غفوری تبریز"تحت پوشش مجتمع فعالیت خود را آغاز نمود که بعد از آن دپارتمان مهندسی نرم افزار فعالیت خود را با هدف پاسخگوئی مناسب به نیازهای منطقه متشکل از افراد فعال و متخصص بومی آغاز نمود . که اینک پس از سپری شدن مدتی از شروع فعالیت دپارتمان سیستم های منطبق با نیاز کاربران خرد و کلان منطقه تولید شده و به تولید انبوه رسیده است.

همچنین در تاریخ 1384/7/13 مجتمع به عنوان اولینموسسه آموزشی در شمالغرب کشور موفق به اخذ مجوز ازمعاونت فن آوری ارتباطات و اطلاعات آموزشی وزارت آموزش و پرورش و بنیاد ICDL ایران برای برگزاری آزمونها و دوره های آموزشی بنیاد بین المللی ICDL گردید .

در سال 89 وب سایت www.estemrar.com که محصول دپارتمان مهندسی نرم افزار و تجارت الکترونیک مجتمع فنی تبریز می باشد رسما آغاز بکار کرد این وب سایت که با هدف فرهنگ سازی و توسعه تجارت الکترونیک  راه اندازی شده است در زمینه اطلاع رسانی ، جستجو و درج آگهی ، توانمندیها و تبلیغات – فروشگاه اینترنتی – مناقصه و مزایده – بانک اطلاعاتی کشور فعالیت می نماید.

 بالاخره در اوایل سال 91 با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دپارتمان زبانهای خارجی با نام موسسه فرهنگی هنری غفوری تبریز تحت پوشش مجتمع فنی تبریز افتتاح شد.

 

 

.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجتمع فنی تبریز می باشد