ورود

برگزاری کارگاه آموزشی مصاحبه استخدامی

کارگاه آموزشی مصاحبه استخدامی

کارگاه آموزشی مصاحبه استخدامی در تاریخ 94/12/15 درمجتمع فنی تبریز توسط مهندس غفور غفوری(سعیدغفوری) برگزار شد.

گرچه همه می دانیم تمام لحظات زندگی بازگشت ناپذیر و گرانبها هستند، اما شاید با من موافق باشید که برخی ساعات ، دقایق و ثانیه های زندگی وزن بیشتری دارند.چون سرنوشت سال ها تلاش را تعیین خواهند کرد.
مصاحبه استخدامی جزو همین لحظات است ، سرنوشت بخش عظیمی از حداقل 16 سال تحصیل ، سالها تربیت اجتماعی و خانوادگی ، شهریه های پرداخت شده بابت مدرسه و دانشگاه ، هوش و استعداد ذاتی و آموزش های جانبی ، در دست همین 20 دقیقه قرار دارد.
یک برخورد نا به جا ، کمی اعتماد به نفس بی مورد یا برعکس ، هول کردن در جایی که اتفاقا نیاز به آرامش دارد ، یک مدل مو یا پوشش نامناسب ، می تواند باعث محرومیت ما از شغل مورد علاقه مان حداقل برای سال های طولانی گردد.
در این کارگاه آموزشی در مورد باید و نباید های همین بیست دقیقه باهم صحبت کردیم.
البته این نکته را هم به خاطر داشته باشیم، که داشتن یک زندگی شغلی موفق قطعا در گرو تمام شب بیداری ها و زحماتیست که در سال های پیش از آن تحمل کرده ایم، روابط اجتماعی قوی، قرار نیست جای نداشته های مارا پر کند، بلکه فقط قرار است به عنوان مکمل خوب، آنها را تقویت نماید.

  تعداد افراد حاضر: 133       تعداد بازديد امروز: 827       تعداد بازديد ديروز: 11193       تعداد بازديد ماه: 109477       تعداد بازديد ماه گذشته: 221166       تعداد بازديد كل: 31139480